Varaait 14

2018/19 õppeaasta kevadel kirjutas Paikuse Huvikool koostööprojekti koos Paikuse Põhikooli ja noortekeskusega. Koostööpartnerina sai projekti kaasatud ka IT firma Digistep. Täpsemalt saad lugeda SIIT
Wordi dokument

Kunstiprojekt

Paikuse Huvikooli eestvedamisel kaasatakse ligi 800 noort üle terve Pärnu linna 2019-2020 aasta sügisel ja talvel kunstitegemisse ja tutvustatakse noortele Pärnu kunstiõppe võimalusi.
Loe edasi SIIT

Varaait 15

Paikuse Huvikool koostöös PaNoKe ja põhikooliga taotles toetust õppevahendite soetamiseks Eesti Noorsootöökeskuse poolt läbiviidaval projektikonkursi Varaait 15 raames. Loe edasi SIIT

Varaait 16

Paikuse noortekeskus PaNoKe koostöös meie kooliga taotles toetust helitehnoloogiliste õppevahendite soetamiseks  Haridus- ja Noorteameti poolt läbiviidaval projektikonkursi Varaait 16 raames. Meie koostööprojekti otsustati rahastada 8 858 euroga.

Projekti „ Helitehnoloogiline hüpe Paikusel “ soetatavate vahendite abil plaanime uuendada helitehnoloogilisi lahendusi erinevate ürituste ja sündmuste läbiviimiseks, käivitada huvihariduskeskuses ringi „Helindamise ABC“ noortele, kus huvilistele luuakse võimalused õppimaks oma ala professionaalidelt ja mille tegevused toetavad noorte üleminekut tööellu eelprofessionaalse õppena.

Helindamise ABC huvialal saavad noored omandada esmased pädevused helitehnoloogiast, helindamistehnikatest. Õppida tundma arvutihelitöötlemise programme. Saada oskusi heliaparatuuri paigaldamisest, seadistamisest ja testimisest, mikrofonide valimisest ja paigaldamisest. Sellel huvialal õppivatest noortest saavad hinnatud abilised Paikuse osavalla kogukonnale suunatud erinevate suurürituste korraldusmeeskonnale.

Vajaminevaid helitehnoloogilisi vahendeid ja tarvikuid aitas valida koostööpartner Pro Event Services OÜ, kelle esindajaks meie oma kooli vilistlane Jaan Marten Pukk. Tema viib läbi ka esmased koolitused huvilistele noortele ja noorte juhendajatele. Valmib veebipõhine õppematerjal.

Projekti raames loodame käivitada ühistegevused Pärnu Kunstide Kooliga.

Kui oled noor vanuses 13-19 ja tunned, et helitehnoloogia on just see, mis sind köidab ja soovid end sel alal arendada – võta ühendust noortekeskuse või huvihariduskeskusega.

Projekti toetavad