Õppejuht
Monika Vaher
tel 520 0488
monika.vaher@pk.edu.ee

Hobikool, Käsitöö tehnikad
Kadri Jõgi
kadri.jogi@pk.edu.ee

Kunstikool
Ene Tapfer
ene.tapfer@pk.edu.ee

Kunstikool ja Robootika
Signe Lensment
signe.lensment@pk.edu.ee

Draama- ja loovusõpe ning Mudilaste kunstiring
Kristi Soondra
kristi.soondra@pk.edu.ee

Maalistuudio
Annela Raud Selge
annela.stuudio@mail.ee

Tehnoloogia ja Disain
Enn Kübar
enn.kybar@pk.edu.ee

Puutöö tehnoloogiad

Einar Elbing

einar.elbing@pk.edu.ee

Kunstikool
Marju Rajasalu
marju.rajasalu@pk.edu.ee

Arvutiga kooli. Digiloovus
Lisabet Roos
lisabet.roos@pk.edu.ee

Inglise keel
Ingrid Lilles
ingrid.lilles@pk.edu.ee

Drooniõpe
Teemu Liimatainen
teemu.liimatainen@pk.edu.ee

Kaasaegne tants
Evelyn Piirak
evelyn.piirak@pk.edu.ee

Scratch ja Multimeedium
Jüri Looring

juri.looring@pk.edu.ee

Tehnoloogia ja Disain
Jekaterina Maasikas
jekaterina.maasikas@pk.edu.ee

Robootika, Kitarriõpe ja Nutimuusika
Raul Ilbi
raul.ilbi@pk.edu.ee