Õppejuht
Monika Vaher
tel 520 0488
monika.vaher@pk.edu.ee

Kunstikool – vormiõpetus, keraamika
Ene Tapfer
ene.tapfer@pk.edu.ee

Kunstikool – kunstiring, joonistamine, maalimine, arvutigraafika
Marju Rajasalu
marju.rajasalu@pk.edu.ee

Kunstikool – portselanmaal ja klaasitehnikad
Signe Lensment
signe.lensment@pk.edu.ee

Kunstikool – vormiõpetus, keraamika
Kaisa Saulin
kaisa.saulin@pk.edu.ee

Kunstikool – maalimine
Annika Oltre
annika.oltre@pk.edu.ee

Maalistuudio
Annela Raud Selge
annela.stuudio@mail.ee

Hobikool – käsitöö tehnikad
Kadri Jõgi
kadri.jogi@pk.edu.ee

Draama- ja loovusõpetus. Mudilaste loovusring
Kristi Soondra
kristi.soondra@pk.edu.ee

Solistiõpe
Merlin Madisson
merlin.madisson@pk.edu.ee

Tantsuline eneseväljendus
Kadi Keskülla
kadi.keskylla@gmail.com

Liikumine
Kristel Kollamaa
kristel.kollamaa@pk.edu.ee

Loovus, loogika, robootika
Kristel Mikkor
kristel.mikkor@pk.edu.ee

Kitarriõpe, trummiõpe, nutimuusika
Raul Ilbi
raul.ilbi@pk.edu.ee

Scratch. Multimeedium
Jüri Looring
juri.looring@pk.edu.ee

Robootika
Laura Kosenkranius
laura.kosenkranius@pk.edu.ee

Arvutiga kooli. KPK 1. klass
Kristiina Volt
kristiina.volt@pk.edu.ee

KPK 2. ja 3. klass
Annika Proos annika.proos@pk.edu.ee